Zabieg na ciało – reedukacja tkanki tłuszczowej

Zabieg na ciało – reedukacja tkanki tłuszczowej

Zabieg kriolipolizy jest innowacyjną metodą redukcji tkanki tłuszczowej, która wykorzystuje ekstremalne chłodzenie do niszczenia komórek tłuszczowych. Podczas tego nieinwazyjnego zabiegu, kontrolowane obniżenie temperatury na określonym obszarze ciała prowadzi do zamarznięcia komórek tłuszczowych. Z kolei zamrożone komórki są stopniowo metabolizowane przez organizm i usuwane z niego naturalnie. Zabieg kriolipolizy jest szczególnie skuteczna w redukcji tkanki tłuszczowej w okolicach brzucha, bioder, ud oraz ramion.

Kriolipoliza – zabieg na ciało w gabinecie Medilaser we Wrocławiu

Marzysz, aby pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej? Chcesz wykonać zabieg na ciało Wrocław jest dobrym miejscem. Działający tam od lat gabinet kosmetyczny Medilaser przeprowadza skuteczny i bezpieczny zabieg kriolipolizy. Dowiedzmy się o nim więcej.

Kriolipoliza jest coraz popularniejszym zabiegiem medycyny estetycznej, który cieszy się uznaniem ze względu na swoją skuteczność i bezpieczeństwo. Metoda ta pozwala na redukcję lokalnego nagromadzenia tkanki tłuszczowej, bez konieczności chirurgicznego ingerowania w organizm. Dzięki precyzyjnemu działaniu na komórki tłuszczowe, kriolipoliza umożliwia modelowanie sylwetki oraz poprawę wyglądu ciała.

Podczas zabiegu kriolipolizy, obszar poddawany chłodzeniu jest delikatnie zassany przez specjalistyczny aplikator, który chłodzi tkanki do temperatury około -10 stopni Celsjusza. Zabieg ten jest całkowicie bezbolesny, a pacjenci zazwyczaj odczuwają jedynie początkowe uczucie zimna oraz lekkie mrowienie. Po zakończeniu sesji, obszar poddawany zabiegowi może być lekko zaczerwieniony lub obrzmiały, jednak objawy te zazwyczaj ustępują w ciągu kilku dni. Efekty kriolipolizy zazwyczaj stają się widoczne po kilku tygodniach, gdy organizm w pełni metabolizuje i usuwa zamarznięte komórki tłuszczowe.