List do Społeczności Studenckiej z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Written by Aniela Goc
Rate this item
(0 votes)

Drodzy Wykładowcy i Studenci!

Znów upłynął nam jeden rok, czas tak szybko biegnie, a my gonimy go nieustannie. Wciąż zdaje nam się, że już wszystko zrobiliśmy i mamy trochę czasu, ale na co i dla kogo? Kochani, czy na to, by odwrócić się i popatrzeć w tył, na to, co za nami. Bo przecież takie przystanki potrzebne są każdemu z nas. By zastanowić się, co dalej, co jeszcze, jak żyć. By podsumować, co zrobiłam, zrobiłem. Ile zostało mi jeszcze czasu? Jak go spożytkować, by nic nie stracić, by żadnej chwili nie uronić?

Myślę, że okres Bożego Narodzenia, to czas refleksji, to czas, by niebo przybliżyć sobie, bo ono ciągle woła do nas, ale my w nieustannej pogoni za sławą, zyskiem, czy przyjemnościami, nie słyszymy go.

Moi drodzy, życzę Wam i sobie, byśmy usłyszeli wołanie nieba, modlitwę nocy, by każdy dzień przynosił nową nadzieję, by każdy człowiek był obietnicą miłości, a wiara w miłość i moc Boża nigdy w nas nie zgasła, by każdy człowiek był nam bratem, każda miłość piękna. Każda nadzieja, by się ziściła, by Bóg zawsze Nam błogosławił i miał nas wszystkich w swojej świętej, niewyczerpanej opiece.

Życzę również dużo radości z tego, co osiągnęliście i z tego, co będzie Wam dane otrzymać. A rozpoczynający się nowy rok niech spełni wszystkie Wasze marzenia, nawet te najbardziej niewyobrażalne.

Ślę do Was ciepłe myśli Aniela Goc